Gerb. tėveliai, Jūsų parama padeda įsigyti muzikos instrumentų ir kitų ugdymo procesui reikalingų priemonių.

Tikimės ir viliamės, kad šiais metais taip pat sulauksime paramos.

Primename, kad valstybinė mokesčių inspekcija 1,2 % GPM priima iki rugpjūčio 20 dienos.

Iš anksto dėkojame!

 

Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos rekvizitai

 

 

Įstaigos kodas 190194470

Adresas: V. Burbos 9, 89218 Mažeikiai

El. paštas sekretorius@klovamuz.lt

Tel. (8 443) 98 570

a. s. LT 334010040700030164 AB LUMINOR DNB bankas

Banko kodas 40100

Direktorė Vaida Mikalauskienė

 
 

 Nuo 2020 m. sausio 1 d. prašymus gyventojai galės pateikti tik elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau - VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau - EDS). Atsiųsti paštu ar pateikti tiesiogiai VMI popieriniai Prašymai nebus nagrinėjami.
Prašymus gyventojai (ar jų atstovai) per EDS galės pateikti ne tik savarankiškai, bet ir atvykę į bet kurią apskrities valstybinę mokesčių inspekciją, kur tai padaryti jiems padės VMI darbuotojai. Gyventojai galės pasinaudoti ir viešais interneto prieigos taškais (toliau - VIPT), esančiais valstybinėse miestų bei rajonų bibliotekose, kuriuose, prisijungę prie EDS, turės galimybę pateikti Prašymus elektroniniu būdu. Kaip ir kasmet, VMI darbuotojai tam tikru laiku atvyks į VIPT ir padės gyventojams pateikti Prašymus ir pajamų mokesčio deklaracijas.
Aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei vizualines priemones galite rasti ir specialioje VMI svetainės skiltyje, kuri bus nuolat papildoma.
Kadangi, įgyvendinus mokesčių reformą, darbo užmokestis padidintas 1,289 karto (iki mokesčių) ir pakeistas gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifas, pasikeitė ir gyventojų paramai skiriamos GPM dalys:
• Paramos gavėjams (tarp jų ir meno kūrėjams, išskyrus profesines sąjungas ar jų susivienijimus) bus galima skirti iki 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.);
• Politinėms partijoms - iki 0,6 proc. GPM (anksčiau buvo 1 proc.);
• Profesinėms sąjungoms ar jų susivienijimams - iki 0,6 proc. GPM (anksčiau buvo 1 proc.)

 


 

 

KALENDORIUS
BENDRADARBIAUJAME