2015 m. spalio 17 d. mūsų mokykloje svečiavosi Instrumentinis vokalinis ansamblis GLIN AMAR (vadovas Ibbenbiureno muzikos mokyklos direktorius KLEMENS LUGGER) iš Vokietijos. 2015 m. liepos men. vykusiame JAZZIBB muzikos festivalyje Ibbenbiurene buvome pakviesti kaip Telšių apskrities gabiausi muzikantai ir šauniai sudalyvavome ne tik festivalio renginiuose, bet ir meistriškumo pamokose.

        Ansamblio narių vizito Vytauto Klovos muzikos mokykloje metu, pristatėme mokyklą, jos veiklą, mokiniai kartu su mokytojais paruošė programą, kurioje skambėjo tradicinės kanklės, žemaitiška daina (mokytojos J.Dobravolskienė ir E.Tallat-Kelpšienė), Aleksandras Godelis griežė armonika (mokytoja D.Rukienė), klausėmė Jono Vozbuto (mokytoja V.Mikalauskienė) akordeno muzikos video įrašo, smagią aranžuotę atliko mokytojo Augusto Jestromskio vadovaujamas "Saksofonijos" ansamblis ir koncertą vainikavo Justo Adomo (fortepijonas) ir Roko (mušamieji) duetas (mokytojos V.Antanavičienė ir I. Šiaulytė).

         Ibbenbiureno muzikos mokyklos direktoriui KLEMENS LUGGER buvo įteiktas Vytauto Klovos muzikos mokyklos kvietimas bendradarbiauti ir prašymas 2016 metais liepos mėnesį aplankyti jų mokyklą Ibbenbiurene JazzIbb 2016 festivalio metu, į kurį vėl esame kviečiami dalyvauti.

 

 

admin/imgs/178.jpg admin/imgs/258.jpg

admin/imgs/356.jpg admin/imgs/440.jpg

admin/imgs/722.jpg admin/imgs/536.jpg
 
admin/imgs/628.jpg
                                                            
 
KALENDORIUS
BENDRADARBIAUJAME